Popis

V sobotu 25.10.2008 jsme se zúčastnily v plné síle 4. ročníku Memoriála Karla Grünwalda. Byl to krásný den, plný slunce, pohody,
sportování( u nás i mého) a setkání nejenom psů, ale i jejich páníčků. kteří při procházkách po okolí proklábosili většinu času.
V sobotu ráno jsem naložila Candy, Jany a Adinku a vyrazily jsme směr Kralupy nad Vltavou. Prošly jsme veterinární přejímkou
a přivítaly se se všemi deery a deeřími lidičkami, co přijeli. K mé velké radosti se nás schází čím dál tím více. Byla připravena coursingová dráha a pořadí v jakém se poběží. Adinka běžela s Artíkem a Enží(Angelika) - jediný Artík se plně věnoval třapečku a vzorně doběhl do cíle. Adinka s Enží to pojaly jako závod a do cíle doběhly svorně spolu, bez ohledu na to, kde se nacházel třapeček. Candy běžela moc hezky, jen na konci nezakusuje, což je veliká škoda. No a Jany?Ta nezklamala sama běhat nebude. Tak jsem poctivě běžela s ní. To se jí líbilo, se mnou by běhala, ale jsem bohužel moc pomalá.